Наша символіка

/Files/images/Изображение 002.jpg

Герб школи /Files/images/Изображение 003.jpg

Герб - офіційна емблема школи. Його мета - дати в умовних і лаконічних символах уявлення про школу. Герб школи включає в себе символ міста - листя каштану, що символізує екологічний напрямок роботи школи, символ Софіївського собору - духовність та наступність поколінь, прапор України - символ державності і суверенітету, молекули - природний профіль у навчанні. А також коло - цілісність намірів і думок.

Прапор школи/Files/images/Изображение 004.jpg

Прапор - це одна з офіційних емблем школи, яка символізує її суверенітет. Шкільний прапор являє собою синьо-жовто-синє та біле прямокутне полотнище із співвідношенням ширини прапора до його довжини 1:3 з трьорівних за шириною, горизонтально розташованих смуг: верхньої - синього коліру, середньої - жовтого кольору, нижньої - синього кольору, що символізують небо, сонце, воду, а також біле полотнище, на якому розташована куля землі, відкрита книга - шлях до знань та 11 зірок - 11 класів, в яких навчаються діти.

Гімн школи

Про неї кажуть: "Це твій другий дім".
І радо ми погоджуємось з цим.
Дванадцять років кожен з нас віддасть,
Учитись щоб і досвіду придбать.
Приспів:
Це наша школа, любимо її,-
Про це, звичайно, скажуть учні всі.
Це юність, це пора здійсненних мрій,
І друзі, і світи нових надій.
Тут учні й вчителі - одна сім'я
І атмосфера неповторна ця
Усіх запрошує у школу завітать,
На крилах знань щоранку прилітать.
Приспів.
Ми горді, що навчаємось тут.
І школярі у серці пронесуть
Такі слова крізь вир років,
І не забудуть рідних вчителів.