Тиждень Початкової школи розпочався!

Сьогодні в 1-их класах пройшов урок «Весела математика з лего». Всього лише 6 цеглинок, а скільки цікавих завдань виконали діти!

Що значить конструктор LEGO для сучасних дітей? Улюблена іграшка? Чи інструмент реалізації ідей? А можливо спосіб пізнання світу та вивчення математики?

Часто батьки навіть не здогадуються, скільки корисного, цікавого та пізнавального можна створити і вивчити за допомогою улюбленого конструктора. Навіть за допомогою невеликої кількості деталей.

Цікава математика у 4-Б класі.

Всі ми знаємо, що учні краще запам'ятовують матеріал, подання якого відбувається за допомогою використання різних допоміжних засобів.

Ось і ми, учні 4-Б, вирішили закріпити свої математичні знання за допомогою кросворду.

Продовжили вчитися розв'язувати задачі на знаходження швидкості, часу, відстані.