Тренінг "Нова Українська школа"

2018-02-27

/Files/images/treng/вфimage.jpg
27-28 лютого вчителі школи №232 відвідали тренінг "Нова Українська школа". Тренінг допомагає зрозуміти, що таке інтеграція, критичне мислення, атмосфера в класі. Вчить як спланувати ранкову зустріч з дітьми, знайомить з психологією сучасних дітей та особливостями організацій освітнього середовища. На тренінгу вчителі виконували багато різноманітних вправ, самі ставали учасниками тематичних ігор, уявно стаючи на місце дитини. Наприклад: "Коло знайомства", "Ромашка", "Моделювання зон класної кімнати", "Привітання". Група вчителів, які відвідали модулі, дякують тренеру Назаренко Людмилі Володимирівні та психологу Сологуб Наталії Миколаївні за професіоналізм та організацію навчання.

/Files/images/treng/фimage.jpg/Files/images/treng/ваimage.jpg/Files/images/treng/яimage.jpg/Files/images/treng/уimage.jpg/Files/images/treng/цйimage.jpg