• Ви знаходитесь тут:

• Методична робота

В 2015-2016 навчальному році педагогічний колектив школи працює над вирішенням такої методичної проблеми "інноваційні підходи в організації та проведенні сучасного уроку"

До роботи над проблемою залучені всі структурні підрозділи школи: педагогічна рада, методична рада, методичний семінар, предметні кафедри, психолого-педагогічний семінар, школа молодого спеціаліста, школа молодого класного керівникаі класовода, творчі групи вчителів.

В школі працює 39 педагогів, з них 25 вчителів вищої категорії, 2- вчителів І категорії, 17- спеціалісти; 8 вчителів мають педагогічне звання "вчитель-методист", 2 - "старший вчитель".Навчально-виховний процес в школі здійснюють методичні об'єднання:

Навчально- виховний процес в школі здійснюють такі методичні об'єднання:

кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін (керівник Жук Т.В.)
кафедра природничих дисциплін (керівник Висовень Т.С.)
кафедра фізико-математичних дисциплін (керівник Рошак Н.Є.)
кафедра іноземної мови (керівник Кулінська М.О.)
кафедра вчителів початкової школи та вихователів ГПД (керівник Христенко Н.А.)
кафедра предметів естетичного циклу (керівник Курочкіна О.Р.)
кафедра вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни, медико - санітарної підготовки(керівник Наум О.А.)
кафедра класних керівників і класоводів (керівник Філяюшкіна Н.Є.)