1-А клас. Продовжуємо навчатись дистанційно. Сьогодні учні з цікавістю вивчали нову тему з навчання грамоти " Апостроф". Виконували цікаві завдання, переглядали відео-фрагменти, відгадували загадки, читали слова та вірші з апострофом.

26 квітня учні 3-А класу згадували про Чорнобильську трагедію. Тема дуже вразила дітей, викликала багато запитань

3-В клас. Головне завдання під час дистанційного навчання створити налагоджену роботу з усіма учасниками процесу. Ми не просто навчаємося, а робимо це продуктивно та активно! Продовжуємо віртуально подорожувати Україною, писати діагностичні роботи, вивчати щось нове та незвичне та закріплювати набуті знання.

Дистанційне навчання в 3-Б класі. Перед початком уроку ми маємо декілька хвилин на привітання та спілкування... Вивчаємо дроби, розв‘язуємо задачі, пишемо тренувальні диктанти, знання з математики використовуємо на уроках української мови... Все робимо з цікавістю, динамічно та з задоволенням!

Погодьтесь, вислів «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути» актуальний і зараз. Звичні уроки-екскурсії змінились на віртуальні подорожі.

Ще більше можливостей дають нам сучасні технології. Сьогодні учні 1-Б класу здійснили подорож водоймами України. Ось ми на березі озера Сиваш, а ось дихаємо свіжим повітрям біля Синевиру. Секунда і уже всі піднялись на висоту 1800 метрів до озера Бребенескул. А ще через 5 хвилин гуляємо Київським водосховищем. Звичайно, що не оминули і своє улюблене озеро, поруч зі школою - Вербне.